DARMOWA DOSTAWA KURIEREM OD 499 ZŁ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kitchen helper w kuchni – mebel dla małych ciekawskich świata

2022-07-12
Kitchen helper w kuchni – mebel dla małych ciekawskich świata

To, że maluch chce towarzyszyć rodzicom we wszystkich czynnościach i chętnie ich naśladuje, jest zupełnie normalne, co więcej – wynosi z tego wiele korzyści dla swojego rozwoju. Dlatego też w każdej kuchni, w której rodzic rządzi razem z dzieckiem, powinien znaleźć się kitchen helper – wyjątkowy kuchenny pomocnik.

Bezpieczeństwo przede wszystkim, czyli kitchen helper

Najwięcej „magii” dzieje się w kuchni – gotowanie, zmywanie, krojenie czy mielenie są dla malucha bardzo fascynującymi zajęciami, dlatego warto go w nie wciągnąć. Wiadomo jednak, że mały szkrab może nie dosięgać do blatu, a stanie na przystawionym krześle czy taborecie może stanowić dla niego spore zagrożenie. Aby zapobiec upadkom z kuchennych mebli, znacznie lepiej korzystać z kitchen helpera, specjalnego stołka dla dziecka, dzięki któremu będzie ono w pełni bezpieczne, a rodzic spokojny.

Co to jest kitchen helper? To mała ambonka wysokości krzesła, z wbudowanymi wygodnymi dla dziecka schodkami i barierkami dookoła. Maluch jest chroniony z każdej strony przed upadkiem, a odpowiedni ciężar i konstrukcja sprawiają, że kitchen helper jest bardzo stabilny. Dzięki temu dziecko może stać przy stole czy blacie kuchennym, swobodnie się ruszać i wykonywać wszelkie czynności, a rodzic może być pewny o bezpieczeństwo swojej pociechy.

Pomoc, zabawa i nauka – kuchenny pomocnik o wielu funkcjach!

Dlaczego warto mieć kitchen helper? Przede wszystkim dla wygody i bezpieczeństwa dziecka i rodzica, ale także po to, by móc z maluchem owocnie spędzać czas przy wielu „dorosłych” czynnościach. Co więcej – kitchen helper można postawić wszędzie, także przy roboczym blacie w przydomowym warsztacie – wówczas maluch po tym, jak ugotuje z mamą obiad, może pomajsterkować wspólnie z tatą! Tak twórczo i ciekawie spędzony czas to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym – pomagając rodzicom przy codziennych czynnościach maluch może się świetnie bawić, a przy tym sporo nauczyć. 

pixel